KONKURS JESIENNA MANDALA!

MANDALAJesień rozgościła się już na dobre! W związku z jej nadejściem mamy konkurs dla dzieci uczęszczających do naszego przedszkola oraz ich rodzin! Wybierzcie się na spacer do parku, ogrodu, w okolice waszego domu w poszukiwaniu najróżniejszych darów jesieni. Następnie wspólnie z całą rodziną ułóżcie z nich mandalę! Zróbcie zdjęcie i pochwalcie się swoją pracą wklejając zdjęcie w komentarz pod postem na facebooku! Będzie nam bardzo miło jeśli udostępnicie informacje o konkursie innym i polubicie ten post.
Konkursowe zdjęcia można wstawiać do piątku 20.10.2017 do godziny 15:00. Komisja składająca się z pracowników przedszkola wyłoni jedną zwycięską mandalę oraz przyzna trzy wyróżnienia!
Nagrodą główną jest ufundowany przez Sieć Szkół Językowych „Naczyńscy” kurs języka angielskiego dla przedszkolaka do wykorzystania w roku szkolnym 2017/2018r! Nagroda główna jest o wartości 249zł! Trzy pozostałe nagrody – wyróżnienia to wspaniałe niespodzianki!
Gorąco zapraszamy do udziału w konkursie, będzie to okazja na rodzinny spacer oraz twórczą pracę dziecka w asyście rodziców!
Regulamin konkursu dostępny na tablicy ogłoszeń w przedszkolu.
W konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie ( praca/ fotografia) steblusiowego przedszkolaka. W przypadku gdy w konkursie startuje rodzeństwo przedszkolaków rodzina może wystawić fotografie dwóch prac konkursowych.
Prosimy o opisanie zdjęcia imieniem i nazwą grupy dziecka

Kategorie: 2017/2018