plakat palmowy

42-700 Lubliniec

e-mail: przedszkolenr4lubliniec@onet.pl

CELE KONKURSU:

1. Poszerzenie wiedzy na temat tradycji polskich związanych z okresem Świąt Wielkanocnych.
2. Popularyzacja twórczości plastycznej.
3. Rozwijanie pomysłowości i wyobraźni wśród dzieci, młodzieży i dorosłych
4. Wzmacnianie więzi rodzinnych
5. Wzmacnianie współpracy przedszkola z rodzicami

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Konkurs adresowany jest do wszystkich dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr 4 w Lublińcu.
2. Prace będą oceniane przez rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola Miejskiego nr 4 w Lublińcu. Każda rodzina otrzymuje 1 głos. Głosowanie odbędzie się poprzez wrzucanie specjalnie przygotowanych przez
organizatora kart do głosowania, do zamkniętej na kłódkę urny. Spośród uczestników zostaną wyłonione 3 najciekawsze prace- w wyniku głosowania rodziców 20.03.2018r., oraz 3 wyróżnienia wyłonione przez specjalnie powołaną komisję.
3. Każdy uczestnik (rodzina) może zgłosić jedną pracę przedstawiającą wielkanocną palmę. Palma powinna być wykonana dowolną techniką w formie przestrzennej.
4. Zgłoszenie prac następuje poprzez przyniesienie podpisanej pracy do wychowawców grup.
5. Prace należy odpowiednio zabezpieczyć. Organizator nie bierze odpowiedzialności za powstałe uszkodzenia.
6. Chęć udziału w konkursie należy zgłosić do 13 marca 2018r. w celu otrzymania gwarantowanego upominku, w przypadku złożenia pracy konkursowej bez wcześniejszego zgłoszenia uczestnictwa, uczestnik może nie otrzymać gwarantowanego upominku.
7. Prace należy dostarczyć w dniu 19 marca 2018 r do Przedszkola Miejskiego nr4 w Lublińcu.
8. Zgłoszone prace stają się własnością organizatora.
9. Zgłoszenie pracy na konkurs równoznaczne jest także z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych przez Organizatora w celu wyłonienia zwycięzcy i przyznania nagrody, umieszczenia danych na materiałach publikowanych przez organizatora i na stronie internetowej Organizatora oraz promocji konkursu.
10. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyjęciem przez uczestnika wszystkich warunków regulaminu.
11. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w regulaminie. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi:

23 marca 2018 r. w Przedszkolu Miejskim nr4 w Lublińcu

Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można obejrzeć w Przedszkolu Miejskim nr4 w Lublińcu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!