JEŻYKI ZWIEDZAJĄ JEDNOSTKĘ WOJSKOWĄ W LUBLIŃCU

WhatsApp Image 2019-06-17 at 14.03.53Dnia 14.06.2019 r. grupa „Jeżyków” w ramach projektu „Poznajemy zawody naszych rodziców” odwiedziła Jednostkę Wojskową Komandosów w Lublińcu.

Na dzieci czekało wiele atrakcji. Zawodowi żołnierze demonstrowali sprzęt wojskowy tj. mundury, osprzęt bojowy i samochody wojskowe. Na strzelnicy dzieci mogły oddać strzał z pistoletów laserowych do przygotowanych tarcz z elementami dziecięcymi. Na koniec wizyty „Jeżyki” odwiedziły izbę pamięci, gdzie poznały fragment historii Jednostki w Lublińcu. Tam też mogły upamiętnić wizytę pamiątkowym zdjęciem.

Dziękujemy Panu Krzysztofowi Kosieradzkiemu za pełnienie roli przewodnika po Jednostce Wojskowej Komandosów w Lublińcu.