Konkurs „Wiosna wokół nas” dobiegł końca! Czas na wielkie Losowanie Steblusia!

Z przyjemnością ogłaszamy, że wszystkie Steblusiowe Przedszkolaki za udział w konkursie otrzymają:

zdrową słodką niespodziankę” i dyplom!di9rajbbT

Ale to nie wszystko! Stebluś przygotował wielkie losowanie, podczas którego zostaną wylosowane szczęśliwe losy z imionami osób, do których trafią dodatkowe niespodzianki!

Rodzicom oraz dzieciom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się w konkurs wpłynęło wiele prac, a wszystkie prace zrobiły na nas wielkie wrażenie – dyplomy i nagrody przekażemy dzieciom, kiedy spotkamy się wszyscy w smileprzedszkolu.

Jesteśmy z Was bardzo dumni! Dziękujemy!!!

OTO WSZYSTKIE „DZIEŁ” NASZYCH MAŁYCH STEBLUSIOWYCH ARTYSTÓW: