DRODZY RODZICE, KOCHANE DZIECI

Z okazji zakończenia roku przedszkolnego 2019/2020 pragniemy podziękować wszystkim Rodzicom oraz Przedszkolakom za ten rok pracy i wysiłku, oraz wszystkie dobre chwile.

Ponieważ nie było nam dane wszystkim spotkać się  w przedszkolu związku z pandemią – prosimy nasze STEBLUSIAKI, które brały udział w konkursach plastycznych organizowanych przez nasze przedszkole – podczas nauczania zdalnego, o odbiór NAGRÓD i DYPLOMÓW, które na Was czekają. Możliwość taka jest w dniu dzisiejszym (26.06.2020 r.) oraz od 14 lipcaDzieciom oraz Rodzicom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się w konkursy – jesteście fantastyczni!!!

summer-clipart-transparent-background-4

 

Życzymy udanych i słonecznych wakacji wolnych od trosk. Dobrego wypoczynku ogrzanego słońcem, okazji do uśmiechu, wielu chwil wartych wspomnień i szczęśliwego powrotu do przedszkola.

Dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy  

STEBLUSIA