Dzień Rodziny w grupie „Jeżyków”

Dzień 14.06.2022 r., był bardzo wyjątkowym dniem dla dzieci z grupy „Jeżyków”, ponieważ obchodziliśmy nasz DZIEŃ RODZINY, pod hasłem „Kochamy Was całym sercem.” Każda mama i tata mogli spędzić ten dzień wspólnie ze swoim dzieckiem, w przedszkolu, oglądając piękny występ artystyczny, przygotowany specjalnie na tę okazję. Dzieci recytowały wiersze, tańczyły, grały na instrumentach oraz śpiewały piosenki o tematyce rodziny. Nie jednej mamie i tacie łza wzruszenia zakręciła się w oku, a uśmiech tego dnia nikomu nie znikał z twarzy. Na zakończenie występu dzieci obdarowały rodziców samodzielnie wykonanymi upominkami. Pięknie dziękujemy wszystkim Rodzicom i Paniom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.