WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO PT.: „Z MOJĄ RODZINĄ O ZDROWIE DBAM – POKAŻĘ TO WAM!”

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
PT.: „Z MOJĄ RODZINĄ O ZDROWIE DBAM – POKAŻĘ TO WAM!”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 4 „Stebluś” w Lublińcu został rozstrzygnięty.
Celem konkursu było propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, uświadomienie sobie przez dziecko konieczności dbania o zdrowie własne i rodziny, promowanie spędzania wolnego czasu wspólnie z rodziną, rozwijanie kreatywności, wyobraźni i uzdolnień plastycznych oraz stwarzanie dziecku warunków do rozwijania samodzielności, podejmowania odpowiedzialności za siebie i najbliższe otoczenie.
Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat, trwał od 29 sierpnia do 27 września. Na konkurs wpłynęło 79 przepięknych prac z przedszkoli z całej Polski.
Niezależna komisja konkursowa długo obradowała, by wybrać najlepsze i najciekawsze prace. Przy ocenie, komisja brała pod uwagę: samodzielność wykonania pracy, walory artystyczne i estetyczne oraz ciekawe przedstawienie tematu.

Twórców prac oceniano w dwóch kategoriach wiekowych i przyznano:

KATEGORIA 3,4 – LATKI

PRZEDSZKOLE MEJSKIE NR 2 W LUBLIŃCU

BARTOSZ BRANDEBURG
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W TUROŚNI KOŚCIELNEJ

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE! GRATULUJEMY LAUREATOM I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW! 🙂