LETNIE BAŃKOWE POŻEGNANIE W STEBLUSIU

IMG_8390„Bańkowo”, wesoło i kolorowo zrobiło się w naszym Steblusiowym ogrodzie. Przedszkolaki robiły bańki mydlane: duże, małe, delikatne, magiczne, tęczowe… Wspaniałe było puszczanie baniek, a jeszcze przyjemniejsze gonienie ich i łapanie. Było dużo radości i wesołej zabawy w tym ostatnim dniu wakacyjnych zajęć w Steblusiu. 

 

Zobaczcie sami: 

 

Do zobaczenia dzieciaki we wrześniu! 

Życzymy słonecznych wakacji!  

Odpoczywajcie!    

   

ZABAWY W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM

IMG_8333W Steblusiowym ogrodzie przedszkolnym pojawił się nowy sprzęt rekreacyjno – sportowy dla dzieci, który przedszkolaki powitały z wielką radością. Pobyt w ogrodzie przedszkolnym na świeżym powietrzu zawsze sprawia przedszkolakom wiele radości, a dodatkowo dzieci mogą doskonalić sprawność, zwinność i równowagę. W przedszkolu nie ma czasu na nudę. 

Zobaczcie sami:

wyjście ŻÓŁWIKÓW do lodziarni

WhatsApp Image 2019-07-26 at 18.08.25 (1)W piątek pogoda dopisała, dlatego na zakończenie dyżuru letniego w Steblusiu najmłodsza grupa Żółwiki wybrały się ze swoimi paniami na lody. Dzieci same wybierały, jaki chcą smak lodów. Trzeba przyznać, że bardzo pyszne były te lody. 

Zobaczcie sami:

ŻÓŁWIKI W SALI ZABAW

WhatsApp Image 2019-07-24 at 15.41.28Przedszkolaki z grupy ŻÓŁWIKI mile i aktywnie spędziły czas na zabawach w WESOŁYM MIASTECZKU. Był to dzień pełen wrażeń i niezapomnianych przeżyć. 

 

Zobaczcie sami:

Wyjście na lody grupy RYBKI

WhatsApp Image 2019-07-23 at 22.34.56We wtorek dzieci z grupy RYBKI wybrały się na wycieczkę pieszą do pobliskiej lodziarni. Uśmiechy nie znikały z twarzy dzieci. Lody były przepyszne, a zadowolone dzieci ze smakiem zjadły wybrane przez siebie przysmak! 

 

Zobaczcie sami:

RACZKI W SALI ZABAW

WhatsApp Image 2019-07-23 at 17.19.55 (2)We wtorek dzieci z grupy RACZKI wraz ze swoimi paniami odwiedziły salę zabaw „Wesołe Miasteczko”. Zabawy sprawiły przedszkolakom wiele radości, zaspokoiły naturalną potrzebę ruchu, a przy tym rozwijały kontakt oraz relacje koleżeńskie ze swoimi rówieśnikami. Godzina szalonej zabawy w tunelach, na zjeżdżalniach i  w basenach z kolorowymi piłkami minęła bardzo szybko, a nawet: za szybko.

Zobaczcie sami:

Lubię kanapki szykować, bo będą mi smakować

WhatsApp Image 2019-07-22 at 17.26.07W poniedziałek (22.07. ) przedszkolaki podjęły wielkie wyzwanie – same przygotowały sobie kanapki na śniadanieNa stołach zagościły świeże warzywa: sałata, pomidor, rzodkiewka, papryka, ogórek i szczypiorek oraz jajko, ser, szynka. Dzieci samodzielnie układały produkty na kanapkach tworząc na nich ciekawe i niepowtarzalne kompozycje. Przygotowane kanapki wyglądały smakowicie, kolorowo i zawierały mnóstwo witamin, więc zostały spałaszowane przez dzieci błyskawicznie. Okazuje się, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie.

Zobaczcie sami:

Wycieczka RYBEK do sali zabaw

W poniedziałek grupa Rybki wybrała się na wycieczkę do sali Zabaw „Wesołe Miasteczko”. Na Dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną przedszkolaków, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy.

Zobaczcie sami:

ROZGWIAZDY I DELFINKI W SALI ZABAW


WhatsApp Image 2019-07-19 at 22.47.36 (20)Sala zabaw
– to doskonałe miejsce dla urozmaicenia czasu jaki spędzają przedszkolaki podczas dyżuru w przedszkolu. Jest to również możliwość kształtowania  umiejętności współdziałania i integracji w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. W sali zabaw „Wesołe Miasteczko” dzieci z grupy DELFINKI i ROZGWIAZDY mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. III-poziomowego labiryntu z przeszkodami, zjeżdżalni, basenu z kulkami, dmuchańca do skakania i wielu innych rozrywek. Zadowolone, lekko zmęczone i pełne wrażeń dzieci wróciły  do przedszkola. 

Zobaczcie sami:

wyjście RACZKÓW do lodziarni

WhatsApp Image 2019-07-19 at 22.23.53 (1)W piątek przedszkolaki z grupy „Raczki” wybrały się na pyszne lody. Ten zimny i jakże smaczny deser sprawił dzieciom ogromną radość. Po smacznych lodach wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wrócili do przedszkola. 

 

Zobaczcie sami: