Rekrutacja

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym znajdą Państwo w zakładce REKRUTACJA     Potwierdzenie woli przez rodzica przyjęcia dziecka w placówce zakwalifikowanej na rok szkolny 2020/2021   Szanowni Rodzice 3 kwietnia 2020 r. na stronach internetowych przedszkoli oraz na drzwiach placówek zostaną wywieszone listy dzieci zakwalifikowanych do przedszkola. W Dowiedz się więcej…

LETNIE BAŃKOWE POŻEGNANIE W STEBLUSIU

IMG_8390„Bańkowo”, wesoło i kolorowo zrobiło się w naszym Steblusiowym ogrodzie. Przedszkolaki robiły bańki mydlane: duże, małe, delikatne, magiczne, tęczowe… Wspaniałe było puszczanie baniek, a jeszcze przyjemniejsze gonienie ich i łapanie. Było dużo radości i wesołej zabawy w tym ostatnim dniu wakacyjnych zajęć w Steblusiu. 

 

Zobaczcie sami: 

 

Do zobaczenia dzieciaki we wrześniu! 

Życzymy słonecznych wakacji!  

Odpoczywajcie!    

   

(więcej…)

RACZKI W SALI ZABAW

WhatsApp Image 2019-07-23 at 17.19.55 (2)We wtorek dzieci z grupy RACZKI wraz ze swoimi paniami odwiedziły salę zabaw „Wesołe Miasteczko”. Zabawy sprawiły przedszkolakom wiele radości, zaspokoiły naturalną potrzebę ruchu, a przy tym rozwijały kontakt oraz relacje koleżeńskie ze swoimi rówieśnikami. Godzina szalonej zabawy w tunelach, na zjeżdżalniach i  w basenach z kolorowymi piłkami minęła bardzo szybko, a nawet: za szybko.

Zobaczcie sami:

(więcej…)

Lubię kanapki szykować, bo będą mi smakować

WhatsApp Image 2019-07-22 at 17.26.07W poniedziałek (22.07. ) przedszkolaki podjęły wielkie wyzwanie – same przygotowały sobie kanapki na śniadanieNa stołach zagościły świeże warzywa: sałata, pomidor, rzodkiewka, papryka, ogórek i szczypiorek oraz jajko, ser, szynka. Dzieci samodzielnie układały produkty na kanapkach tworząc na nich ciekawe i niepowtarzalne kompozycje. Przygotowane kanapki wyglądały smakowicie, kolorowo i zawierały mnóstwo witamin, więc zostały spałaszowane przez dzieci błyskawicznie. Okazuje się, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie.

Zobaczcie sami:

(więcej…)

ROZGWIAZDY I DELFINKI W SALI ZABAW


WhatsApp Image 2019-07-19 at 22.47.36 (20)Sala zabaw
– to doskonałe miejsce dla urozmaicenia czasu jaki spędzają przedszkolaki podczas dyżuru w przedszkolu. Jest to również możliwość kształtowania  umiejętności współdziałania i integracji w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. W sali zabaw „Wesołe Miasteczko” dzieci z grupy DELFINKI i ROZGWIAZDY mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. III-poziomowego labiryntu z przeszkodami, zjeżdżalni, basenu z kulkami, dmuchańca do skakania i wielu innych rozrywek. Zadowolone, lekko zmęczone i pełne wrażeń dzieci wróciły  do przedszkola. 

Zobaczcie sami:

(więcej…)

Przejdź do treści Przejdź do menu