Brawo Milenko!!!

Regionalny Związek Pszczelarzy w Częstochowie jeszcze w czerwcu ogłosił konkurs plastyczny pt. „Pszczoła w przyrodzie i wartość pracy pszczoły”. W sierpniu zostały ogłoszone wyniki, dlatego z wielką przyjemnością informujemy, że wyróżniona została praca Milenki Borszcz z grupy Misiaków!!! Milence serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Dzień SZALONYCH FRYZUR w STEBLUSIU

Dzień Zwariowanych Fryzur w Steblusiu był okazją, aby wykazać się pomysłowością, kreatywnością i dużą  wyobraźnią. Tego dnia nikt nie żałował żelu do włosów i kolorowych lakierów. Na dziecięcych głowach można było dostrzec skomplikowane sploty i barwne irokezy. Dzieci z dumą prezentowały nowe fryzury, a poczucie humoru i odrobina wyobraźni wystarczyły naszym przedszkolakom, aby wyśmienicie się tego dnia bawić.

IMG_4004 IMG_4005

Zobaczcie sami:

(więcej…)

Dzień sportu w Steblusiu

IMG_3926Zgodnie z hasłem „ruch jest zdrowy i dla ciała, i dla głowy” w Steblusiu  odbył się DZIEŃ SPORTU. Zajęcia z przedszkolakami prowadził mgr wychowania fizycznego – Pan Łukasz. Głównym celem  sportowych zmagań   było: zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu, integrowanie się grup przedszkolnych, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, nabywanie wiary we własne siły i możliwości oraz wzbogacanie przeżyć.

Zobaczcie sami:

(więcej…)

Przejdź do treści Przejdź do menu