#zostańwdomu

729x308

Drodzy Rodzice,

W związku z czasowym zawieszeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty na obszarze całej Polski, w tym również z ograniczeniem działalności Naszego Przedszkola, na stronie internetowej Naszej placówki i przedszkolnym Facebooku przekazujemy do Państwa dyspozycji propozycję zabaw edukacyjnych do samodzielnej pracy z dzieckiem w domu.

Zachęcamy również do zapoznania się z propozycjami nauczycieli Naszego przedszkola w zakładce GRUPY przeznaczonymi dla dzieci z każdej grupy wiekowej. Na stronie przedszkola w zakładce JADŁOSPIS znajdą Państwo propozycje kulinarne dla dzieci.

W zakładce GRUPY znajdą Państwo również e-mail danej grupy, pod którym można kontaktować się z wychowawcami grupy dziecka. Nauczyciele będą z Państwem w stałym kontakcie po to, by aktywnie wspierać i pomagać Wam w rozwiązywaniu pojawiających się problemów.

Strona jest codziennie uaktualniana i wzbogacana o nowe propozycje na ciekawe oraz twórcze spędzanie wolnego czasu z dzieckiem. Zachęcamy zatem, aby czas nieobecności w przedszkolu wykorzystać do wspólnych, rodzinnych zabaw edukacyjnych.

 Życzymy zdrowia Dyrektor oraz Nauczyciele Steblusia