Międzynarodowy Dzień Rodziny

moja rodzinaZanim zaczniemy świętować Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca, warto zaznaczyć w kalendarzu inną datę: 15 maja. Wtedy obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Rodziny.

Z tej okazji nasze Steblusiowe przedszkolaki przygotowały prace plastyczne pt. „JA i MOJA RODZINA” :love

antek bednarz emilka wicher franek weber hania kampa helenka drapała

hubert kampa konrad borszcz krystian weber lenka mańka mieszko drapała milena borszcz piotr wodara sebastian mańka wojtek deja zosia kazek zuzia mańka

Wszystkie STEBLUSIAKI za udział w konkursie otrzymają UPOMINEK i DYPLOM!!

Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za włączenie się do wspólnej zabawy. Jesteśmy z Was bardzo dumni!!!

Stebluś przygotował jeszcze dla uczestników konkursu WIELKI LOSOWANIE, podczas którego zostaną wylosowane szczęśliwe losy z imionami osób, do których trafią dodatkowe niespodzianki!

OGLĄDAJCIE: