Sukcesy

ROK SZKOLNY 2019/2020

XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY O GRAND PRIX DOWÓDCY WOJSK SPECJALNYCH: „KOMANDOSI XXI WIEKU”

ORGANIZATOR: KLUB JEDNOSTKI WOJSKOWEJ KOMANDOSÓW

I MIEJSCE: BORYS G. LAT 6 (gr. Jeżyki)

WhatsApp Image 2019-10-07 at 15.14.15

ROK SZKOLNY 2018/2019

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: MOTYL

ORGANIZATOR: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Łodzi

I MIEJSCE: MICHALINA D. LAT 4 (gr. Misiaki)

IMG-20190627-WA0000

XVI OGÓLNOPOLSKA WIOSNA MŁODYCH TALENTÓW – TALENT 2019

ORGANIZATOR: HAJNOWSKI DOM KULTURY

NAGRODA INDYWIDUALNA: KSAWERY Z. LAT 5 (gr. Misiaki)

WhatsApp Image 2019-06-30 at 23.14.33

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY: BOHATEROWIE MOICH BAJEK

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE NR 22 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W ŻORACH

WYRÓŻNIENIE: MICHALINA D. LAT 4 (gr. Misiaki)

WhatsApp Image 2019-06-22 at 09.19.56

III KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY:  „CZWORONOŻNY PRZYJACIEL BOHATEREM KSIĄŻKI”

ORGANIZATOR:BIBLIOTEKA OŚWIATOWA KLUBU JWK W LUBLIŃCU

I MIEJSCE: PAULINA K. LAT 6 (gr. Jeżyki)

WhatsApp Image 2019-06-18 at 20.07.35 (1) WhatsApp Image 2019-06-18 at 20.07.34

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: „ŻYJMY ZDROWO NA SPORTOWO

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE NR 2 W NIDZICY

I MIEJSCE: PAULINA K. LAT 6 (gr. Jeżyki)

WhatsApp Image 2019-06-13 at 11.44.27 WhatsApp Image 2019-06-13 at 11.46.20

IX POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY: „STRAŻAK – PRZYJACIEL DZIECI”

ORGANIZATOR: KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W LUBLIŃCU

W grupie starszej:

I MIEJSCEMaciej G. LAT 5 (gr. Jeżyki)

II MIEJSCE: Emilia K. LAT 6 (gr. Jeżyki) 

W grupie młodszej:

II MIEJSCE: Jakub K. LAT 4 (gr. Słoneczka)

IMG_8051 3 4

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

ORGANIZATOR: Przedszkole Samorządowe nr 28  w Kielcach

II MIEJSCE: BORYS G. LAT 5 (gr. Misiaki)

IMG_8043 dyplomgórny

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS: ROSNĘ BEZPIECZNIE I ZDROWO

ORGANIZATOR: Przedszkole Miejskie nr 8 w Lublińcu

UCZESTNIK: MAKSYMILIAN O. LAT 5 (gr. Misiaki)

WhatsApp Image 2019-05-23 at 08.39.24

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: KARTKA WIELKANOCNA

ORGANIZATOR: Przedszkole nr 24 „Bajkonutki” w Poznaniu

I MIEJSCE: MICHALINA D. LAT 4 (gr. Misiaki)

WhatsApp Image 2019-05-18 at 17.10.19

VIII POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM: „WIOSENNE RECYTACJE”

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W SIERAKOWIE

WYRÓŻNIENIE: ARTUR P. LAT 6 (gr. Biedronki) i HUBERT K. LAT 4 (gr. Słoneczka)

WhatsApp Image 2019-05-12 at 17.46.36

 

XII JUBILEUSZOWY FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ: „CZYM DLA WOJSKA JEST PIOSENKA”

ORGANIZATOR:KLUB JEDNOSTKI WOJSKOWEJ KOMANDOSÓW W LUBLIŃCU

I MIEJSCE: DLA PRZEDSZKOLA (Hania K., Arturem K., Nadia R., Lena K., Paulina K. i Julia S.)

WhatsApp Image 2019-05-12 at 17.22.46 WhatsApp Image 2019-05-12 at 17.20.49 (3)

KONKURS PLASTYCZNY: „TATA MAMA I MÓJ BRAT DBAMY O TEN ŚWIAT”

ORGANIZATOR: MUZEUM GÓRNICTWA WĘGLOWEGO ORAZ URZĄD MIEJSKI W ZABRZU Z OKAZJI XXVI „TYGODNIA ZIEMI”

NAGRODA INDYWIDUALNA: PAULINA K. LAT 6 (gr. Jeżyki)

WhatsApp Image 2019-04-28 at 12.14.28 WhatsApp Image 2019-04-25 at 13.02.44

 

POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ 

ORGANIZATOR: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. ŚW. EDYTY STEIN W LUBLIŃCU

WYRÓŻNIENIE: HANNA K. LAT 5 (gr. Jeżyki)

WhatsApp Image 2019-04-25 at 12.44.04 WhatsApp Image 2019-04-25 at 20.40.46

XVIII POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY: „ŻYJ W DOBRYM KLIMACIE”

ORGANIZATOR: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZY IM. KAROLA MAŃKI W LUBLIŃCU

konkurs plastyczny:

I MIEJSCE: EMILIA K. 6 LAT (gr. Jeżyki)

WYRÓŻNIENIA: PAULINA K. LAT 6 i NADIA R. LAT 6 (gr. Jeżyki)

WhatsApp Image 2019-03-28 at 12.15.05 WhatsApp Image 2019-03-28 at 22.33.24

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: NASZE PSIAKI I KOCIAKI

ORGANIZATOR: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Chełmie

II MIEJSCE: EMILIA K. LAT 6 (gr. Jeżyki)

WhatsApp Image 2019-03-22 at 12.02.15

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: POLSKA – TU MIESZKAM

ORGANIZATOR: Przedszkole nr 33  w Elblągu

II MIEJSCE: BORYS G. LAT 5 (gr. Misiaki)

IMG_7689

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY: BAJKOWE PODRÓŻE KOZIOŁKA MATOŁKA

ORGANIZATOR: Bajkowe Przedszkole w Jaśle

II MIEJSCE: JULIA S. LAT 6 (gr. Jeżyki)

WhatsApp Image 2019-03-13 at 17.13.21 WhatsApp Image 2019-02-11 at 12.27.42

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY: „ZACZAROWANA CHOINKA”

ORGANIZATOR: Miejski Dom Kultury w Lublińcu.

II miejsce: NAGRODA DLA PRZEDSZKOLA ( grupa BIEDRONKI)

WhatsApp Image 2018-12-28 at 13.06.09 dyplom dla przedszkola choinka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI I WOKALNY: „ŚWIĄTECZNA GWIAZDKA”

ORGANIZATOR: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE NR 3 W LUBLIŃCU

I MIEJSCE: ARTUR K. LAT 6

I  MIEJSCE: ARTUR P. LAT 6

WhatsApp Image 2018-12-22 at 23.05.11 (1)

WhatsApp Image 2018-12-22 at 23.05.10 (2)

WhatsApp Image 2018-12-22 at 23.05.10 (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY: „NAJŁADNIEJSZA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA „

ORGANIZATOR:Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lublińcu

NAGRODA DLA PRZEDSZKOLA ( grupa BIEDRONKI)

WhatsApp Image 2018-12-04 at 17.12.00

dyplom dla przedszkola szopka

WhatsApp Image 2018-12-12 at 21.44.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: „SZLAKIEM POLSKICH LEGEND

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE NR 4 W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

I MIEJSCE: PAULINA K. LAT 6

WhatsApp Image 2018-12-06 at 13.10.54 (1)

WhatsApp Image 2018-11-08 at 18.28.47 (1)

WhatsApp Image 2018-12-10 at 21.25.18 WhatsApp Image 2018-11-08 at 18.28.47 WhatsApp Image 2018-11-08 at 18.28.46 (2) WhatsApp Image 2018-11-08 at 18.28.46 (1) WhatsApp Image 2018-11-08 at 18.28.46

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: „POLSKA MEMU SERCU BLISKA”

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 17  W RYBNIKU

I MIEJSCE: PAULINA K. LAT 6

WhatsApp Image 2018-11-26 at 14.14.37 WhatsApp Image 2018-11-27 at 11.37.55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY:  „ZDROWY ZĄBEK”

ORGANIZATOR: POWIATOWA STACJA SANITARNO–EPIDEMIOLOGICZNA W LUBLIŃCU

II MIEJSCE: SZYMON H.  LAT 5

WhatsApp Image 2018-11-23 at 15.39.58 WhatsApp Image 2018-11-14 at 19.58.48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY: „POLSKA – MOJA OJCZYZNA”

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 8 W LUBLIŃCU

I MIEJSCE: PAULINA K. LAT 6

I  MIEJSCE: ZUZANNA L. LAT 6

WhatsApp Image 2018-11-21 at 13.14.30 (5) WhatsApp Image 2018-11-22 at 07.05.38 (1) WhatsApp Image 2018-11-21 at 13.14.31

 

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: „MOJE MIASTO – MÓJ DOM”

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 W DZIAŁDOWIE

I MIEJSCE: NADIA R. LAT 6

WhatsApp Image 2018-11-15 at 14.54.25 WhatsApp Image 2018-11-16 at 18.02.16

 

 

 

 

 

 

 

 

XII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM O GRAND PRIX DOWÓDCY KOMPONENTU WOJSK SPECJALNYCH: „KOMANDOSI W WOJSKU POLSKIM”

ORGANIZATOR: KLUB JEDNOSTKI WOJSKOWEJ KOMANDOSÓW

I MIEJSCE: JULIA S. LAT 6

II MIEJSCE: JAKUB J. LAT 5

WYRÓŻNIENIE: EMILIA K. LAT 6

IMG_8253

WhatsApp Image 2018-10-04 at 22.02.29 (2) WhatsApp Image 2018-10-04 at 22.02.29 WhatsApp Image 2018-10-04 at 22.02.29 (1)

ROK SZKOLNY 2017/2018

KONKURS PLASTYCZNY: „PSZCZOŁA W PRZYRODZIE I WARTOŚĆ PRACY PSZCZOŁY”

ORGANIZATOR: REGIONALNY ZWIĄZEK PSZCZELARZY W CZĘSTOCHOWIE

WYRÓŻNIENIE: MILENA B. LAT 5

WhatsApp Image 2018-08-22 at 09.58.56 (1)

II KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY:  „NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCE Z KSIĄŻKI”

ORGANIZATOR:BIBLIOTEKA OŚWIATOWA KLUBU JWK W LUBLIŃCU

III MIEJSCE: PATRYCJA LAT 6 (gr. Biedronki)

WhatsApp Image 2018-06-28 at 09.08.15 WhatsApp Image 2018-06-28 at 09.07.09

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: „BEZPIECZNE WAKACJE” 

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE W BUKOWINIE ŚLĄSKIEJ

I MIEJSCE: MACIEJ  LAT 5 (gr. Misiaki)

maciek

KONKURS O PUCHAR BURMISTRZA LUBLIŃCA „NA NAJLEPSZE PRZEBRANIE

I MIEJSCE:  NAGRODA DLA PRZEDSZKOLA (grupa MISIAKI)

 pieskidymlom psiaki

 

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNY „ZWIERZAKI SŁODZIAKI

ORGANIZATOR: MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W CHORZOWIE

I MIEJSCE: JAKUB JEROMINEK LAT 4       

1

II MIEJSCE: SZYMON HONISZ LAT 3 

2

 

 

 

 

 

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „WIOSNA W POEZJI DZIECIĘCEJ

ORGANIZATOR: MIEJSKO-POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

I MIEJSCE: ZUZANNA MROZIEWICZ LAT 6 

WhatsApp Image 2018-05-20 at 22.12.48 dyplom dla zuzii mroziewicz

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY PROJEKTANT WIOSENNEJ MODY 2018″

ORGANIZATOR: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE NR 3

I MIEJSCE: KATARZYNA BRYŚ LAT 6

WYRÓŻNIENIE: JAKUB KWIATKOWSKI LAT 3

WhatsApp Image 2018-05-13 at 13.47.12 

 

VII POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM „WIOSENNE RECYTACJE”

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W SIERAKOWIE

WYRÓŻNIENIE: HANNA KAMPA LAT 4 i HUBERT KAMPA LAT 3

31960072_1969834176391957_2444848242769264640_n dyplom haniahubert

 

POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ 

ORGANIZATOR: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. ŚW. EDYTY STEIN W LUBLIŃCU

WYRÓŻNIENIE: HANNA KAMPA LAT 4

hania wyróżnienie Hania Kampa

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY: ST. PATRICK’S DAY

ORGANIZATOR: Przedszkole nr 5 w Mysłowicach

WYRÓŻNIENIE: KATARZYNA BRYŚ LAT 6

IMG_1341 wyróżnienie kopia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY NA  KARTKĘ WIELKANOCNĄ

ORGANIZATOR: KLUB JEDNOSTKI WOJSKOWEJ KOMANDOSÓW W LUBLIŃCU

I MIEJSCE: KATARZYNA BRYŚ LAT 6

Resized_20180404_195423_762dyplom kasia brys

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY NA  KARTKĘ WIELKANOCNĄ

ORGANIZATOR: KLUB JEDNOSTKI WOJSKOWEJ KOMANDOSÓW W LUBLIŃCU

II MIEJSCE: JAKUB JEROMINEK LAT 4

IMG-20180404-WA0006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: „ZIMOWY PEJZAŻ MOJEJ MIEJSCOWOŚCI”

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE AKADEMIA WYOBRAŹNI W MARKLOWICACH.

NAGRODA GŁÓWNA: NADIA MALINIAK LAT 6

nadia dyplom nadia maliniak

 

 

 

 

 

 

 

 

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY: „ZACZAROWANA CHOINKA”

ORGANIZATOR: Miejski Dom Kultury w Lublińcu.

II miejsce: NAGRODA DLA PRZEDSZKOLA ( grupa BIEDRONKI)

Miejski Dom Kultury w Lublińcu po raz kolejny zorganizował konkurs plastyczny Zaczarowana choinka dla dzieci z lublinieckich przedszkoli.

 

8 dyplom dlaprzedszkola (1)

XXIV WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY: ŚWIĄTECZNA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

ORGANIZATOR: MIEJSKI DOM KULTURY W LUBLIŃCU

II MIEJSCE: MACIEJ GRZEGORZEWSKI LAT 4

 

dyplommaciejgrzegorzewski IMG-20171213-WA0000

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: „JESIENNY LAS”

ORGANIZATOR: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W WOŁCZYNIE

I MIEJSCE: JAKUB JEROMINEK LAT 4

 

6 7

 

PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH: „MISJA OJCZYZNA”

ORGANIZATOR: FUNDACJA „WSPIERAM CICHO I SKUTECZNIE”

I MIEJSCE: DLA PRZEDSZKOLA

IMG_7961 dyplom dla przedszkola I miejsce

 

 

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY:  „ZDROWY ZĄBEK”

ORGANIZATOR: POWIATOWA STACJA SANITARNO–EPIDEMIOLOGICZNA W LUBLIŃCU

III MIEJSCE: KATARZYNA BRYŚ LAT 6

WhatsApp Image 2017-11-07 at 20.25.04  certfikat

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY:  ,,KOMANDOSI W WOJSKU POLSKIM- MISJE ZAGRANICZNE”

ORGANIZATOR: KLUB JEDNOSTKI WOJSKOWEJ KOMANDOSÓW

III MIEJSCE: ZUZANNA LEDWOŃ

IMG_6124dyplom zuzialedwon

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY:„SPRZĄTAJ PO SWOIM PSIE”

ORGANIZATOR: URZĄD MIEJSKI W LUBLIŃCU

I MIEJSCE:WERONIKA URBAŃCZYK LAT 

IMG_20170705_130305_resized_20170705_041900265IMG_20170704_171026

KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY:  „FASCYNUJĄCY BOHATER

ORGANIZATOR:BIBLIOTEKA OŚWIATOWA KLUBU JWK W LUBLIŃCU

II MIEJSCE: JULIA SZAFORZ LAT 6

IMG_20170623_151026_resized_20170625_014511235

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY:  „MOJA RODZINA ŻYJE ZDROWO”

ORGANIZATOR:PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 83 W BIAŁYMSTOKU

NAGRODZONA: MAJA KULIK LAT 6

IMG_20170626_120310_resized_20170626_070324966

 

 

 

 

 

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY: „STRAŻAK PRZYJACIEL DZIECI”

ORGANIZATOR: POWIATOWA STRAŻ POŻARNA W LUBLIŃCU

I MIEJSCE: HANNA KRUPSKA LAT 4

straż

1straż

WYRÓŻNIENIE: MACIEJ GRZEGORZEWSKI LAT 4

IMG_20170704_195532

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FROEBLOWSKI  „DOM MOICH MARZEŃ”

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 152 W KRAKOWIE

III MIEJSCE: ZUZANNA MROZIWEICZ LAT 5 

zm IMG_20170601_093508_resized_20170601_085301426 dyplomzuzannamroziewiczfroebel

 

 

 

 

 

 

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI ŚMIESZNE I POCIESZNE WIERSZYKI DLA DZIECI”

ORGANIZATOR: MIEJSKO-POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

III MIEJSCE: ZUZANNA MROZIWEICZ LAT 5 

WYRÓŻNIENIE: RAFAŁ PORĘBA LAT 6

dav

zuzia_mroziewicz

Rafał_Poręba

 

 

 

 

 

X JUBILEUSZOWY FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ: „CZYM DLA WOJSKA JEST PIOSENKA”

ORGANIZATOR:KLUB JEDNOSTKI WOJSKOWEJ KOMANDOSÓW W LUBLIŃCU

WYRÓŻNIENIE: DLA PRZEDSZKOLA

IMG_2865

dyplom żołnierze

 

 

 

 

 

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY: „ŚWIAT W KOLORACH TĘCZY”

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 7

WYRÓŻNIENIE: MAJA KULIK LAT 6 

IMG_2870

 

 

 

 

 

POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ 

ORGANIZATOR: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. ŚW. EDYTY STEIN W LUBLIŃCU

WYRÓŻNIENIE: JULIA SZAFORZ LAT 6

julka

 

 

 

 

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „JAK PIES Z KOTEM CZYLI ŁAMIEMY STEREOTYPY”

ORGANIZATOR: SZKOŁA PODSTAWOWA NR  7 W  POZNANIU

NAGRODZONE:

MAJA KULIK LAT 6                     

IMG_2540

 

 

 

 

 

JULIA SZAFORZ LAT 6 

IMG_2542

 

 

 

 

 

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „PO NASZYMU, CZYLI PO ŚLĄSKU”

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3

I MIEJSCE: OSKAR PYKA i PAWEŁ KOLOCH LAT 6

119

 

 

 

 

 

II LUBLINIECKA MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA MATEMATYCZNA

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 6

I MIEJSCE: RAFAŁ PORĘBA

dav

 

XVI POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY: „CHROŃMY PTAKI I ZWIERZĘTA, ZAWSZE O ICH LOSIE PAMIĘTAJ”

ORGANIZATOR: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZY IM. KAROLA MAŃKI W LUBLIŃCU

WYRÓŻNIENIE: DLA PRZEDSZKOLA

Dzieci z naszego przedszkola otrzymały dyplom i nagrodę dla przedszkola za prezentację zespołową w konkursie – POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ w XVI Powiatowym Konkursie Ekologicznym pod patronatem Starosty Lublinieckiego.

 

DYPLOM IMG_1987 IMG_1982

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XVI POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY: „CHROŃMY PTAKI I ZWIERZĘTA, ZAWSZE O ICH LOSIE PAMIĘTAJ”

ORGANIZATOR: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZY IM. KAROLA MAŃKI W LUBLIŃCU

II MIEJSCE: WIKTORIA HENEL 6 LAT

Konkurs Plastyczny w kategorii – przedszkola  w XVI Powiatowym Konkursie Ekologicznym.

IMG_1974

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY:  „Utwory Jana Brzechwy uczą i bawią „

ORGANIZATOR: Koło Plastyczne „Plastusie” przy Przedszkolu Samorządowym nr 49 im. J. Brzechwy w Białymstoku

WYRÓŻNIENIE: MAJA KULIK LAT 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: „Zimowe krajobrazy”

ORGANIZATOR: Przedszkole Publiczne w Łoniowej

I MIEJSCE: MAJA KULIK 6 LAT
majamaja 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: „UŚMIECH DZIECKA”

ORGANIZATOR: Ogólnopolski Program Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh”

WYRÓŻNIENIE: RAFAŁ PORĘBA 6 LAT

Konkursu plastyczny organizowany w ramach VI edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh”.

davpraca

 

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY: „ZACZAROWANA CHOINKA”

ORGANIZATOR: Miejski Dom Kultury w Lublińcu.

II miejsce: NAGRODA DLA PRZEDSZKOLA ( grupa Jeżyki i Misiaki)

Miejski Dom Kultury w Lublińcu po raz kolejny zorganizował konkurs plastyczny Zaczarowana choinka dla dzieci z lublinieckich przedszkoli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: „MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA”

ORGANIZATOR: ZESPÓŁ SZKÓŁ W BIAŁCE POD PATRONATEM WÓJTA GMINY RADZYŃ PODLASKI

WYRÓŻNIENIE: JULIA SZAFORZ LAT 6

W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z całej Polski. Łącznie nadesłano 147 prac . Większość z nadesłanych prac prezentowała wysoki poziom artystyczny.

XxY16797264_1106401486155368_25093666675694518_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XXIII WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY: „ŚWIĄTECZNA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

ORGANIZATOR: MIEJSKI DOM KULTURY W LUBLIŃCU

I MIEJSCE: JAKUB GRZEGORZEWSKI LAT 6

img_20161212_122927dyplom

 

 

img_20161212_120604

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY: „ŚLĄSKA POCZTÓWKA”

ORGANIZATOR:MIEJSKIE PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE NR 3 W LUBLIŃCU

I MIEJSCE: LENA GAJDA LAT 6

II MIEJSCE: MAJA KULIK 6 LAT

15241317_1029671083828409_5515247735659656067_n15283964_1029671067161744_2611410218389462804_n

 

 

 

 

 

 

 

X OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY KOMANDOSI W WOJSKU POLSKIM: „WOJSKA SPECJALNE”

ORGANIZATOR:KLUB JEDNOSTKI WOJSKOWEJ KOMANDOSÓW W LUBLIŃCU

I MIEJSCE: JAKUB GRZEGORZEWSKI LAT 6

14713803_981743248621193_2299027163568389799_n14671316_981743211954530_2254246431931633098_n

 

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

VI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY: „STRAŻAK-PRZYJACIEL DZIECI”

ORGANIZATOR: KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W LUBLIŃCU

II MIEJSCE : ALICJA KOBIELSKA LAT 4

13394153_893086160820236_8664691586622128904_n13346858_893086214153564_3585472507022175404_n13319773_893086344153551_5328143158355101836_n

 

 

 

 

 

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY: „PRZEGOŃMY SMO(G)KA”

ORGANIZATOR: MUZEUM GÓRNICTWA WĘGLOWEGO ORAZ URZĄD MIEJSKI W ZABRZU Z OKAZJI XXIII „TYGODNIA ZIEMI POD HASŁEM „ODPOWIEDZIALNY ŚLĄSK”

NAGRODA DLA PRZEDSZKOLA

13178573_876596522469200_4518981023688353258_n 13138778_876590705803115_2415512128686312552_n

 

 

 

 

 

 

 

 

PRACA LENY G.

lena g

 

 

 

 

PRACA NADII W.

nadia w

 

 

 

 

PRACA WIKTORII H.

wiktoria p.

 

 

 

 

PRACA ZUZANNY K.

zuzanna k.

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: „TRADYCJE WIELKANOCNE”

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 W DZIAŁDOWIE IM. JANA BRZECHWY

II MIEJSCE: WERONIKA URBAŃCZYK 5 LAT

12985612_863067753822077_5306619930876611006_n 12994487_863067963822056_3332437336609574289_n

 

 

 

 

 

 

 

 

XV POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY : „CZYSTE POWIETRZE-ZDROWIE LEPSZE”

ORGANIZATOR: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. KONRADA MAŃKI W LUBLIŃCU 

II MIEJSCE:WERONIKA URBAŃCZYK LAT 5-konkurs plastyczny

13043250_862406800554839_4753652706298335428_n

 

 

 

 

 

III MIEJSCE: BARTOSZ SŁOMIŃSKI LAT 5-pokaz mody ekologicznej

13000135_862403477221838_4987605048493189366_n13001242_862403093888543_2515095421409452314_n

 

 

 

 

 

 

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY: „W BAJKOWEJ KRAINIE SMOKÓW I DINOZAURÓW”

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 7 W LUBLIŃCU

I MIEJSCE: OSKAR PYKA

944856_844842948977891_4254141978888519596_n12814548_844848615643991_8078431765711021728_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III MIEJSCE: ALICJA JASIŃSKA

10280_844843252311194_6954988664295443570_n12473680_844848822310637_1230367075469872056_o1690608_844842472311272_8371713899569452034_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: „ŚWIĄTECZNA KARTKA WIELKANOCNA”

ORGANIZATOR: KLUB JEDNOSTKI WOJSKOWEJ KOMANDOSÓW W LUBLIŃCU

I MIEJSCE: JAKUB GRZEGORZEWSKI

WYRÓŻNIENIE: WERONIKA URBAŃCZYK

12801565_844823198979866_8497041068636225478_n12719512_844823325646520_1775598107111944892_o12891063_844815442313975_8413483943356822426_o12440394_844825028979683_2295192700846794971_o12377571_844823698979816_8930845476582095072_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XV MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY: „KARTKA WALENTYNKOWA”

ORGANIZATOR: GMINNE CENTRUM KULTURY I REKREACJI W KONOPISKACH

I MIEJSCE: LENA GAJDA

12718068_833903656738487_704359693029426521_n12790878_833904150071771_5307586291388596558_n

 

 

 

 

 

 

 

 

I MIEJSCE: WERONIKA URBAŃCZYK

12791039_833903700071816_3643976180604015330_n12795487_833904283405091_580106981943620208_n

 

 

 

 

 

 

II MIEJSCE: NADIA MALINIAK

12813945_833903740071812_8041498667275590983_n

 

 

 

 

 

 

II MIEJSCE: JULIA SADOWSKA

12806013_833903796738473_5124501260148214047_n

 

 

 

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY: „NARYSUJ MIKOŁAJA”

ORGANIZATOR: APTEKA ZDROWIT W LUBLIŃCU

Organizator nagrodził i wyróżnił 17 prac, z czego 5 wyróżnień trafiło do naszych przedszkolaków !!!

WYRÓŻNIENIA:

MILAN CHAŁAT 6 LAT

RAFAŁ PORĘBA 5 LAT

LENA GAJDA 5 LAT

NADIA RATAJSKA 3 LATA

MACIEJ GRZEGORZEWSKI LAT 2,5

12705200_820110778117775_8428541300603987784_n 12717294_819497684845751_2546705656273143350_n 12733627_820110891451097_3365562628786716553_n

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY :„DZIECI LUBIĄ MISIE, MISIE LUBIĄ DZIECI”

ORGANIZATOR: PAŁAC MŁODZIEŻY IM. ALEKSANDRA KAMIŃSKIEGO W KATOWICACH

II MIEJSCE – WERONIKA URBAŃCZYK 5 LAT

12654397_814890471973139_5478276562822252556_n12628602_814889845306535_8066299475089019364_o12647132_814890278639825_157883676051865660_n

 

 

 

 

 

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY: „PAMIĘTAMY I DOKARMIAMY”

ORGANIZATOR: OŚRODEK EDUKACYJNY PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W KALINIE

NAJLEPSZA PRACA: ZUZANNA LEDWOŃ 4-LATA

12362906_792649460863907_6454508369677107712_o10347813_792649737530546_9011982594692230800_n

 

 

 

 

 

 

 

 

12391278_792649604197226_8509834345573935832_n

 

 

 

 

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY: „SUPER BABCIA I DZIADEK”

ORGANIZATOR: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LUBLIŃCU

I MIEJSCE: WERONIKA URBAŃCZYK 5-LAT

12

 

 

 

 

 

 

XXII WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY: „ŚWIĄTECZNA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

ORGANIZATOR: MIEJSKI DOM KULTURY W LUBLIŃCU

II MIEJSCE: JAKUB GRZEGORZEWSKI 5-LAT

1 2 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: „WITAMINOWY KONCERT”

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE „BAJKA” W WARSZAWIE

WYRÓŻNIENIE: WERONIKA URBAŃCZYK 5-LAT

12373432_788910744571112_8255939514099974405_n 12376730_788910647904455_2998811391575475589_n

 

 

 

 

 

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY: „MOI BOHATEROWIE-BABCIA I DZIADEK”

ORGANIZATOR: URZĄD MIASTA W LUBLIŃCU

I MIEJSCE: JAKUB GRZEGORZEWSKI 5-LAT

212188913_768534163275437_9059269502712155157_n

 

 

 

 

 

 

 

 

WYRÓŻNIENIE: LENA GAJDA 5-LAT

34

 

 

 

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY : „KOMANDOSI  WCZORAJ I DZIŚ”

ORGANIZATOR: KLUB JEDNOSTKI WOJSKOWEJ KOMANDOSÓW W LUBLIŃCU

WYRÓŻNIENIE: OSKAR PYKA 5-LAT

M M 1

R O K  S Z K O L N Y 2014/2015

IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY: „RUCH TO ZDROWIE”

ORGANIZATOR: „KOŁO SUPER WIEWIÓRKA” PRZY MIEJSKIM PRZEDSZKOLU NR 7 IM. MARII KONOPNICKIEJ W ŻARACH

KOMISJA KONKURSOWA WYŁONIŁA LAUREATÓW, WŚRÓD KTÓRYCH ZNALAZŁA SIĘ : MILENA FORYTA 5-LAT

Na konkurs wpłynęło 98 prac z różnych stron Polski i Francji.

VI WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY: „ŚWIAT JAKIM GO WIDZĘ”

ORGANIZATOR:Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

I MIEJSCE: KAROLINA POTEMPA 5 LAT

KAROLINA POTEMPA

II MIEJSCE: MAGDA BYKOWSKA 6-LAT

MAGDA BYKOWSKA

Do konkursu zgłoszono 555 prace plastyczne z 51 placówek szkolnych, świetlic  i domów kultury województwa śląskiego.

V POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM: „STRAŻAK-PRZYJACIEL DZIECI”

ORGANIZATOR: KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W LUBLIŃCU

WYRÓŻNIENIE: WIKTORIA HENEL ORAZ KAROLINA POTEMPA

1 WIKA1

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW

ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W SIERAKOWIE ŚLĄSKIM

WYRÓŻNIENIE: KAROLINA POTEMPA 5-LAT

Do udziału w konkursie przystąpiło 38 przedszkolaków z całego powiatu lublinieckiego. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrody rzeczowe, lecz obowiązkiem komisji było również wskazanie najlepszych, co rzecz jasna – nie należało do rzeczy łatwych.

KAROLINKA

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ

ORGANIZATOR: KLUB JEDNOSTKI WOJSKOWEJ KOMANDOSÓW W LUBLIŃCU

II MIEJSCE: EMILIA MIETELSKA 5-LAT ORAZ  MAGDA BYKOWSKA 5-LAT

MAGDA EMILKA EMILKA1

 

XIV POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY: „NA OCHRONIE ŚRODOWISKA TWOJE ZDROWIE ZYSKA”

ORGANIZATOR: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W LUBLIŃCU

I MIEJSCE: KAROLINA POTEMPA 5-LAT

 

PRZEDSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ

ORGANIZATOR: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EDYTY STEIN W LUBLIŃCU

WYRÓŻNIENIE: SZYMON KOPIŃSKI 5-LAT

DYPLOM SZYMONA SZYMON

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY PT. „MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY!-WESOŁE ZABAWY NA ŚNIEGU”

ORGANIZATOR: GMINNE PRZEDSZKOLE W DĄBROWIE ZIELONEJ

I MIEJSCE: MAGDA BYKOWSKA 5 LAT

Na konkurs napłynęła bardzo duża ilość prac plastycznych z placówek z całej Polski. Prace prezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny, co sprawiło niemałą trudność Komisji Konkursowej przy ich ocenie.

MAGDA

 

 

 

 

 

 

 

II MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY PT. „WIOSENNE PRZEBUDZENIE” ORGANIZATOR: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W BIAŁYMSTOKU
WYRÓŻNIENIE: MILENA FORYTA
Na konkurs wpłynęło 454 prace z 30 placówek oświatowych z całego kraju. Komisja wybrała na wystawę 120 prac, nagrodziła 9 i wyróżniła 29.

milena

 

 

 

 

 

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY PT.„ PTAKI CUDAKI” ZORGANIZOWANY PRZEZ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR 7 W POZNANIU
WYRÓŻNIENIE: KAROLINA POTEMPA 5 LAT
W konkursie wzięło udział 67 przedszkoli z terenu całej Polski oraz 11 szkół podstawowych (145 prac plastycznych)

 

 

 

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PT.”W BOŻONARODZENIOWYM NASTROJU”
ORGANIZATOR :PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 68- BIAŁYSTOK
WYRÓŻNIENIE : KAROLINA POTEMPA 5 LAT
Do udziału w XI edycji konkursu plastycznego zostały zaproszone dzieci 5-6 letnie z placówek oświatowych całej Polski. Na konkurs nadesłano łącznie 108 prac o tematyce bożonarodzeniowej, wykonanych różnymi technikami i z wykorzystaniem różnorodnych materiałów. Komisja oceniająca wytypowała 10 nagród oraz 10 wyróżnień.

V EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. „ILUSTRACJE DO TORUŃSKICH LEGEND”
ORGANIZATOR: SZKOŁA NR 32 – TORUŃ
II MIEJSCE – KAROLINA POTEMPA 5 LAT

ZDJĘCIE DO STRONY

ROK SZKOLNY 2013/2014

KONKURS PLASTYCZNY „KOMANDOSI W WOJSKU POLSKIM” ORGANIZATOR: KLUB WOJSKOWY KOMANDOSÓW – LUBLINIEC
WYRÓŻNIENIE: MICHAŁ WACŁAWEK -LAT 6

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ILUSTRACJE DO TORUŃSKICH LEGEND” ORGANIZATOR: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 -TORUŃ
I MIEJSCE: OLIWIA HEJNO -LAT 5

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „POCZTÓWKA DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA ORGANIZATOR: KLUB ZASTÓW WARSZAWA
WYRÓŻNIENIE: MAGDA BYKOWSKA -5 LAT

[divider]

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH WYCHOWANKÓW ROK SZKOLNY 2012/2013

KONKURS PLASTYCZNY-„LUBLINIEC MOJE MIASTO” organizowany przez Urząd Miasta w Lublińcu
I MIEJSCE: MIKOŁAJ MACHOŃ – 5 lat

KONKURS PLASTYCZNY -„KOMANDOSI W WOJSKU POLSKIM”organizowany przez Klub Jednostki Wojskowej w Lublińcu
WYRÓŻNIENIE: KONRAD MROZEK-6 lat

KONKURS PLASTYCZNY-„POCZTÓWKA DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”organizowany przez Klub Kultury „Zastów” w Warszawie
II MIEJSCE /EX EGUO/ – MAGDA BYKOWSKA – 4 lata

KONKURS PLASTYCZNY-„BOŻE NARODZENIE” organizowany przez Gminne Przedszkole w Michałowie
NAGRODY: KAROLINA POTEMPA – 3 lata
LUKAS MROZEK – 5 lat

KONKURS PLASTYCZNY „KARTKA BOŻONARODZENIOWA” organizowany przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu
WYRÓŻNIENI: OLIWIA HEJNO – 4 lata

KONKURS PLASTYCZNY „NAJPIĘKNIEJSZA CHOINKA” organizowany przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu
II MIEJSCE: NASZE PRZEDSZKOLE

KONKURS PLASTYCZNY „BAJECZNY ŚWIAT KORCZAKA” organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 7 w Lublińcu
WYROŻNIENIE: MARTYNA MASŁOWSKA – 6 lat

KONKURS PLASTYCZNY „ILUSTRACJE DO TORUŃSKICH LEGEND” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 32 w Toruniu
NAGRODA SPECJALNA: OLIWIA HEJNO – 4 lata

KONKURS PLASTYCZNY „CZAS NA ŁYŻWY, NARTY ,SANKI” organizowany przez Zespół Szkół w Białce
WYRÓŻNIENIE: OLIWIA HEJNO – 5 lat

KONKURS PLASTYCZNY „MAM PRAWO DO MIŁOŚCI” organizowany przez Przedszkole nr 45 w Sosnowcu
I MIEJSCE: MARTYNA MASŁOWSKA – lat 6

KONKURS PLASTYCZNY”ULUBIONA POSTAC Z UTWORÓW BRZECHWY”
WYRÓŻNIENIE: EMILIA ZYŚKO – lat 5

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „TAK WŁAŚNIE WYGLĄDA SZCZĘŚCIE”organizowany przez Przedszkole nr1 i Szkołę Podstawową nr 7 w Poznaniu
WYRÓŻNIENIE: OLIWIA HEJNO – lat 5

KONKURS PLASTYCZNY „ZIELONE PERŁY ŚLĄSKA” organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lublińcu
WYRÓŻNIENIE: MIKOŁAJ MACHOŃ

KONKURS PLASTYCZNY STRAŻAK PRZYJACIEL DZIECI organizowany przez w Straż Pożarną w Lublińcu
WYRÓŻNIENIE – KAROLINA POTEMPA – 3 LATA

KONKURS RECYTATORSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW organizowany przez nasze przedszkole
WYRÓŻNIENIA: ZOSIA KOWALCZYK lat 3,
AGATA MAŁEK lat 4 ,
MIKOŁAJ MACHOŃ -lat 5,
ZOFIA GRZESIK -lat 5 ,
PIOTR UHEREK lat 6