Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

szlachetnaŚwięta Bożego Narodzenia to czas, w którym obdarowujemy swoich bliskich prezentami. Pamiętajmy w tym magicznym czasie o ludziach samotnych i zapomnianych, aby i oni mogli cieszyć się magią tych świąt!
Nasze przedszkole kolejny raz przystępuje do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”! Tym razem chcemy pomóc schorowanej parze małżonków o niewielkich dochodach. Szczegóły dot. rodziny znajdziecie na tablicy ogłoszeń pod plakatem dot. akcji, zawierają one wykaz najpotrzebniejszych rzeczy, których potrzebuje rodzina!

Akcja trwa od 27.11.2017 do 08.12.2017r

Jeśli chcesz sprawić radość wybranej przez nas rodzinie dołącz do nas! Razem możemy więcej!!!

Kategorie: 2017/2018