Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

KREATYWNY PRZEDSZKOLAK

Dzieciaki z grupy „Biedronki” biorą udział w II Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Kreatywny Przedszkolak”. Wykonaliśmy z Biedronkami kawał dobrej roboty, stworzyliśmy wiele ciekawych i kreatywnych prac. Dowodem naszej twórczości i pomysłowości była np. wykonana ostatnio zimowa makieta, którą mogliście podziwiać w holu naszego STEBLUSIOWEGO przedszkola.

W sytuacji, która jest trudna dla nas wszystkich, zwracamy się z prośbą szczególnie do Was „Biedronkowi Rodzice” o pomoc w realizacji kolejnego zadania.

gabi fejkiel projekt (1)

Prosimy abyście ze swoimi pociechami wykonali „Kreatywną pisankę” a efekty Waszej pracy (w postaci zdjęć) zamieszczali w komentarzach na naszym przedszkolnym Facebooku. Dzięki temu będziemy mogli wysłać do organizatora projektu sprawozdanie z wykonania zadania.

Liczymy na Waszą pomoc i wierzymy, że dzieciaki będą miały mnóstwo wspaniałych pomysłów!

Trzymajcie się ciepło

#zostańwdomu