Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

MASECZKI DLA PRZEDSZKOLAKA

WhatsApp Image 2020-04-16 at 23.06.48Nasze przedszkole aktywnie włączyło się w pomoc na rzecz walki z koronawirusem szyjąc maseczki ochronne. Aby zapewnić naszym Steblusiowym przedszkolakom ochronę, panie z personelu obsługowego uszyły dla każdego przedszkolaka dziecięcą, bawełnianą maseczkę ochronną wielokrotnego użytku. Maseczki zostały również uszyte dla każdego pracownika naszego przedszkola. Jednak nie poprzestaliśmy na tym – szyjemy nadal. Wierzymy, że dobro wraca, więc działamy, aby móc pomóc tym, którzy w obecnym ciężkim czasie najbardziej tego potrzebują.

WhatsApp Image 2020-04-17 at 08.45.56Zaangażowanie naszych Steblusiowych Pań jest ogromne. Każdego dnia, na maszynach szyją maseczki, aby pomagać i realnie przyczyniać się do walki z koronawirusem – za co serdecznie Im dziękujemy! Steblusiowa Ekipa zawsze staje na wysokości zadania!

Z całych serc życzymy WSZYSTKIM dużo zdrowia, sił i wytrwałości. A o Was Steblusiowe Przedszkolaki, codziennie myślimy i bardzo za Wami tęsknimy!6TpokeXGc

Pozdrawiają WSZYSCY pracownicy STEBLUSIA