KONKURS EKOLOGICZNY „POMAGAMY ZIEMI” ZAKOŃCZONY!

Z przyjemnością ogłaszamy, że wszystkie STEBLUSIAKI EKO-PRZEDSZKOLAKI za udział w konkursie otrzymają NIESPODZIANKĘ i DYPLOM!!!

Dzieciom oraz Rodzicom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się w konkurs. Wszystkie EKO PRACE zrobiły na nas niesamowite wrażenie – BYŁY BARDZO POMYSŁOWE I WYJĄTKOWE!!! smile

Dyplomy i nagrody przekażemy dzieciom, kiedy spotkamy się wszyscy w przedszkolu.

Jesteśmy z Was bardzo dumni! Dziękujemy!!!

Stebluś przygotował jeszcze dla uczestników konkursu WIELKI LOSOWANIE, podczas którego zostaną wylosowane szczęśliwe losy z imionami osób, do których trafią dodatkowe niespodzianki!

OGLĄDAJCIE:

GALERIA PRAC NASZYCH EKO-STEBLUSIAKÓW:

zosia kazekjarolewska helena drapała mieszko drapałąhania student wojtek dejakonrad borszczmilena borszczwiktoria jeżegadaszewskikrystian weber
zuzia mańka
sebastian mańkalena mańkaryszard doboszkornelia tracz szymn gordielik