Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Dzień Kobiet w Steblusiu

8 marca to wyjątkowy dzień, szczególnie dla wszystkich pań, zarówno tych dużych jak i małych. Dzisiaj w „Steblusiu” były opowiadania, zagadki, dzieci poznały sławne  Polki, wymieniały bohaterki bajek, baśni i dziecięcych filmów, brały udział w zabawach tanecznych przy dźwiękach  muzyki disco, w zabawach sprawnościowych z wykorzystaniem  chusty animacyjnej oraz częstowały się zdrowym owocowym deserem. Najstarsze przedszkolaki w ramach poranka freblowskiego  tworzyły z darów Froebla kompozycje kwiatowe, również dedykowane paniom. W tym uroczystym dniu chłopcy z wielką elegancją złożyli swoim koleżankom najserdeczniejsze życzenia i wręczyli drobne upominki. Wszyscy spędziliśmy ten dzień w miłej i radosnej atmosferze.