Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

POWITANIE WIOSNY

Dnia 23 marca Steblusiowe Przedszkolaki wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie „Pożegnania Zimy – powitania Wiosny”.
Na śniadanie wszyscy zajadali się przygotowanymi przez siebie zdrowymi, wiosennymi kanapkami. Następnie dzieci udały się na plac przedszkolny, gdzie pożegnały Panią Zimę i powitały Panią Wiosnę, która serdecznie zaprosiła do wspólnego spaceru. Przedszkolaki wraz ze swoimi paniami wyruszyły barwnym korowodem, trzymając w rękach kolorowe kwiaty. W ten sposób chciały wyrazić swoją radość z nadejścia wiosny.
Mamy nadzieję, że starania naszych przedszkolaków sprawią, że wiosna zagości u nas na dobre.