Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Uroczyste śniadanie wielkanocne

W piątek 26 marca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne.

Na pięknie przystrojonych stołach pojawiły się tradycyjne wielkanocne przysmaki. Nie zabrakło także symboli wielkanocnych – bazi, wiosennych kwiatów i rzeżuchy. Przed rozpoczęciem wspólnego śniadania, złożyliśmy sobie ciepłe życzenia.

Po śniadaniu każda grupa oglądała przedstawienie pt.: „Historia Zbawienia”, przygotowane przez Panią Beatę oraz dzieci z grupy „Jeżyki”.

Jak co roku odwiedził nas również miły gość – Zajączek Wielkanocny. Zostawiając na przedszkolnym podwórku dla każdego Dziecka mały podarunek. Wspólne, uroczyste śniadanie wywołało miłe i niezapomniane doznania, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich przedszkolaków.