BAL WIOSENNY

28 maja w Steblusiowym przedszkolu odbył się „Bal Wiosenny”.

Mieliśmy nadzieję, że nasze kolorowe przebrania oraz wspólna zabawa zachęci wiosnę, aby w końcu zawitała do nas na dobre. Tego dnia przedszkolaki ubrane były w piękne, radosne, kolorowe stroje. Nie zabrakło motylków, kwiatków, pszczółek, biedroneczek ale także księżniczek, Spidermanów, policjantów, kotków i baletnic. Długo by wymieniać, gdyż tego dnia w naszym przedszkolu zagościły wszystkie kolory tęczy.

Dzieci z wielką radością uczestniczyły w zabawach tanecznych, bawiły się chustą animacyjną, puszczały bańki mydlane. Malowaliśmy buzie oraz spędzaliśmy czas w miłej atmosferze. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło słodkiej niespodzianki jaką była wata cukrowa oraz czekoladowe fondue z owocami. Zachwytu nie było końca, a to jeszcze nie wszystkie niespodzianki, jakie czekały na dzieciaki. Każdy Steblusiowy przedszkolak dostał do domu balon wypełniony helem. To dopiero było wyzwanie :), donieść prezent do domu, tak aby nie odfrunął do nieba.

Ten dzień przyniósł nam wszystkim wiele radości i uśmiechu.