Regulamin konkursu plastyczno – technicznego
„Wiosenna Mandala” organizowanego dla dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 4 „STEBLUŚ” w Lublińcu

ORGANIZATOR:
Przedszkole Miejskie nr 4 „STEBLUŚ” w Lublińcu

CELE KONKURSU:

– wdrażanie i rozwijanie pracy twórczej,
– wyrabianie poczucia estetyki,
– inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki,
– popularyzacja działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych,
– rozwijanie pomysłowości i wyobraźni dziecięcej,
– zacieśnianie więzi rodzinnych,
– wzmacnianie współpracy przedszkola z rodzicami

WARUNKI UCZESTNICTWA:
Konkurs adresowany jest do dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr 4 „STEBLUŚ” w Lublińcu trwa od 9.06.2021r. do 23.06.2021r. do godz. 16:00.
Tematem pracy konkursowej jest mandala ułożona przez dzieci
wraz z rodzicami z darów przyrody. Zdjęcie wytworu należy umieścić
w komentarzu pod postem konkursowym na facebooku naszego przedszkola. W konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie
( praca/ fotografia) od dziecka.
W przypadku, gdy w konkursie startuje rodzeństwo, rodzina może wystawić zdjęcia dwóch prac konkursowych.

Przy ocenie prac komisja zastosuje następujące kryteria: estetyka wykonania, różnorodność zastosowanych materiałów, pomysłowość, inwencję twórczą oraz wkład pracy dziecka.
Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych przez organizatora, w celu wyłonienia zwycięzcy oraz przyznania nagrody. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyjęciem przez uczestnika wszystkich warunków regulaminu.
Wśród nadesłanych prac zostanie wyłonionych trzech zwycięzców oraz będzie przyznana nagroda publiczności, która zostanie wybrana przez Steblusiowe przedszkolaki.
Dla laureatów przewidziano nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 24.06.2021r. Zwycięzców wyłoni komisja powołana przez Dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 4 „STEBLUŚ” w Lublińcu.

UWAGI KOŃCOWE:
Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość publikacji nagrodzonych prac.
Wszelkie pytania prosimy kierować do organizatora konkursu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!