Pożegnanie przedszkola – grupa „BIEDRONKI”

Szczęśliwej drogi już czas….

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas.

8 czerwca 2021r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość pożegnania dzieci 6-letnich z grupy „Biedronek”. Kilka lat wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęły, aż nadszedł czas pożegnania.
Dzieci w odświętnych strojach z wielkim przejęciem wysłuchały życzeń i podziękowań składanych przez Panią dyrektor oraz wychowawców. Najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie dzieciom dyplomów ukończenia przedszkola oraz nagrody –niespodzianki. Osłodą tego spotkania był tort w kształcie biedronki, który wszystkim bardzo smakował.
Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu.
Jeśli tęsknota mnie ogarnie,
Kiedy już będę uczniem w szkole –
To znajdę wyjście,
Wiem, co zrobię:
Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole… ”STEBLUSIA”!