Wycieczka „Biedronek”

„Lato, lato, lato czeka,
razem z latem czeka rzeka…”

Wszyscy jesteśmy spragnieni lata, gdyż niewątpliwie to jedna z najpiękniejszych pór roku. Dlatego 9 czerwca, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, grupa „Biedronek” wraz z opiekunami, udała się na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego w Kośmidrach. To był wyjątkowy czas obcowania zarówno z przyrodą, jak i integrowania się podczas wspólnych zabaw. Ileż było radości z możliwości „gotowania” w kuchni na dworze, robienia „przysmaków” z piasku – była pizza, kluseczki, placek po węgiersku, a nawet kawka i desery! Ileż było radości podczas skakania na trampolinie oraz korzystania z innych atrakcji! Były również kiełbaski z grilla i inne smakołyki, które na świeżym powietrzu wyjątkowo smakowały…to był przepiękny, wspólnie spędzony czas.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM za możliwość zorganizowania dzieciom tej wspaniałej wycieczki!Na pewno w niedługim, letnim czasie, niejeden z nas po raz kolejny odwiedzi to niezwykłe miejsce.