Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: przedszkolenr4lubliniec@onet.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Pożegnanie przedszkola – grupa „JEŻYKI”

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

9 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola w grupie „Jeżyków”. Tego dnia dzieci 6 – letnie żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami.

Starszaki poprzez wiersze, piosenki, taniec i grę na instrumentach podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę oraz przekazaną wiedzę.

Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im, by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!

Przejdź do treści Przejdź do menu