Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: przedszkolenr4lubliniec@onet.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Wycieczka „Robaczków”

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

„Robaczki” odwiedziły kilka dni temu Gospodarstwo Agroturystyczne w Kośmidrach. Było nam tam naprawdę bardzo przyjemnie. Dzieciaki do szczęścia nie potrzebowały wiele. Najlepsza była zabawa w kuchence, w której można było przyrządzić potrawy z piachu, trawy i kwiatków. Znalazły się też kamyki, gałązki i wszystko z czego można zrobić pyszne naleśniki czy jajecznicę! Sensorycznie byliśmy dopieszczeni. Lała się woda (zimna troszkę 😉), był mokry i suchy piasek, dotykaliśmy i wąchaliśmy świeżo skoszoną trawę (nie kosiarką lecz kosą), lizały nas kózki i unosił się zapach siana. Kury śpiewały razem z ptaszkami, słoneczko grzało nasze buźki a wiatr rozwiewał włosy. No czego chcieć więcej!

 

Przejdź do treści Przejdź do menu