Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: przedszkolenr4lubliniec@onet.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Wycieczka „Misiaków”

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Pierwszy dzień lata był dla Misiaków wyjątkowy, nie tylko dlatego, że zagościła nowa pora roku- tego dnia wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Gospodarstwa Agroturystycznego w Kośmidrach, aż chciało się śpiewać: ”Jada, jadą misie tra la la la la, śmieją im się pysie cha cha cha cha cha…” A tam czekała na nas świetna zabawa na łonie natury, w promyczkach ciepłego słoneczka. Dużym zainteresowaniem cieszyła się podwórkowa kuchenka, w której dzieci tworzyły potrawy z darów natury, wykorzystując do tego prawdziwe garnki, łyżki, patelnie, wałki do ciasta itp. Nie zabrakło również zjazdów na tyrolce, huśtania na hamaku, grania w piłkę, w paletki, rzucania krążkami do celu i wiele innych atrakcji. Niespodzianką i chwilą relaksu okazał się piknik pod wiatą, na którym wszyscy zajadali się słodkimi łakociami. Czas upłynął nam szybko, ale jeszcze długo będziemy go wspominać. Miło nam będzie znowu tam wrócić.

Dziękujemy za pobyt w tym urokliwym i magicznym zakątku.

Przejdź do treści Przejdź do menu