Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: przedszkolenr4lubliniec@onet.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

WIZYTA WETERYNARZA W PRZEDSZKOLU

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

W deszczowy poniedziałek  tj. 23.08.2021r. do „Steblusia” zawitał niezwykły gość: Pan Łukasz Łebek – weterynarz, któremu towarzyszył puszysty kotek.

Pan Łukasz zapoznał dzieci ze swoim zawodem, a także pokazał im narzędzia jakimi posługuje się w codziennej pracy tj. stetoskop, termometr, strzykawki itp. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się także, że puszysty kotek został towarzyszem Pana Łukasza od momentu uratowania mu życia.

Przedszkolaki uświadomiły sobie, że opieka nad zwierzętami związana jest z wielką odpowiedzialnością i wymaga poświęcenia ze strony człowieka. Na koniec spotkania nie zabrakło podziękowań i pamiątkowych zdjęć.

Dziękujemy Panu Łukaszowi za pouczającą lekcję opieki nad zwierzętami! 🙂

 

Przejdź do treści Przejdź do menu