Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: przedszkolenr4lubliniec@onet.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

MIŚ TEDDY EDDIE

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

We wtorek, 31 sierpnia, na zakończenie wakacji nasze Dzieci odwiedził sympatyczny Miś Teddy Eddie ze Szkoły Językowej Ling Talents w Lublińcu. Teddy Eddie uczy najmłodsze dzieci języka angielskiego i również u nas zapoznał dzieci z kilkoma nowymi wyrażeniami w tym języku.

Dzieci aktywnie brały udział w Eddie’s Show, w którym nie tylko poznały angielskie słówka, ale też oglądały historyjkę w języku angielskim, rozwiązywały quiz oraz pomagały lektorce zmienić małego misia w dużego i odwrotnie.

Było przy tym dużo śmiechu i dobrej zabawy, a przy okazji nauki. Wszystkie dzieci w nagrodę dostały grę planszową z elementami języka angielskiego. Zrobiliśmy też pamiątkowe zdjęcia.

Spotkanie odbyło się podwyższonym reżimie sanitarnym. Dziękujemy Lektorom Szkoły Językowej Ling Talents za umilenie nam deszczowego dnia. Zapraszamy ponownie!

Strona internetowa szkoły: www.lingtalents.pl

Przejdź do treści Przejdź do menu