Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: przedszkolenr4lubliniec@onet.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Odwiedziny STRAŻAKA w grupie „Jeżyków” i „Słoneczek”

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

W dniu 15.10.2021 r., w ramach preorientacji zawodowej, grupę „Jeżyki” i „Słoneczka” odwiedził Pan Adrian-tatuś naszej Kornelki i Łucji . Wspaniale zaprezentował i opowiedział dzieciom o swoim zawodzie jakim jest STRAŻAK. Przedszkolaki dowiedziały się, że strażak nie tylko gasi pożary, ale również wykonuje wiele innych czynności ratujących życie oraz zawsze chętnie pomaga innym. Każdy mógł z bliska zobaczyć ubiór strażaka, a nawet przymierzyć hełm strażacki. Pan Adrian zaprezentował dzieciom jak szybko potrafi założyć strój strażaka, gdy wyrusza na akcję… ta czynność, ku zdziwieniu dzieci zajęła dosłownie parę sekund. Dziękujemy Panu Adrianowi za poświęcony czas i dawkę pięknej oraz wartościowej wiedzy o zawodzie strażaka.

 

Przejdź do treści Przejdź do menu