Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: przedszkolenr4lubliniec@onet.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Światowy Dzień Mycia Rąk

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

14 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Mycia Rąk. Z tej okazji gościliśmy w przedszkolu Panią Pielęgniarkę, która przekazała dzieciom podstawowe informacje na temat prawidłowej higieny mycia rąk. Odbyły się rozmowy dotyczące zarazków, bakterii i wirusów, które dostają się do naszego organizmu poprzez brudne ręce. Przedszkolaki wykonały plakat promujący mycie rąk jak również każde dziecko wykonało swoje mydełko, które dekorowało różnymi rzeczami. Przedszkolaki dowiedziały się, jakie znaczenie dla zdrowia ma częste i dokładne mycie rąk. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Pielęgniarce za wizytę i za przekazami niezbędnych informacji.

 

Przejdź do treści Przejdź do menu