Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: przedszkolenr4lubliniec@onet.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Dzisiaj obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek i nasze przedszkole zamieniło się w niezwykłą, bajkową krainę.
Każdy z nas wie, że bajki i baśnie rozwijają dziecięcą wyobraźnię, bawią i rozweselają, a także uczą i niosą ze sobą ważne przesłania. 
Steblusiowe przedszkolaki uczestniczyły w zabawach wymagających znajomości treści bajek, tych znanych i mniej znanych. Dzieci rozwiązywały zagadki, układały puzzle z bohaterami opowieści, rozpoznawały bajki po rekwizytach w nich występujących, uczestniczyły w zabawach ruchowych do bajkowej muzyki oraz prezentowały swoje kolorowe przebrania. Dziś atrakcjom nie było końca, a bajkowa atmosfera sprawiła wszystkim wiele radości i uśmiechu.

 

dav

dav

dav

dav

Przejdź do treści Przejdź do menu