Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: przedszkolenr4lubliniec@onet.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

PIECZENIE ŚWIĄTECZNYCH PIERNIKÓW

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

W ramach przygotowań do świąt Bożego Narodzenia, w dniach 9 i 10 grudnia w STEBLUSIU odbyło się wielkie pieczenie i dekorowanie świątecznych pierniczków. Dzieci z zapałem wałkowały ciasto i wykrawały świąteczne kształty – choinki, serduszka, aniołki, bałwanki, gwiazdki i inne, a po ich upieczeniu dekorowały przeróżnymi posypkami. Zapach tych niecodziennych wypieków wypełniał całe przedszkole i jednocześnie uświadamiał, że zbliża się długo wyczekiwany świąteczny czas. Pracę małych „cukierników”zakończyła degustacja słodkości, które  smakowały wybornie! Takie „kulinarne” dni dostarczają wszystkim wiele radości, uczą współpracy, koleżeństwa, angażują do działania. Święta tuż, tuż, więc pamiętajmy i pielęgnujmy nasze piękne, bożonarodzeniowe  tradycje.

 

 

 

 

 

Przejdź do treści Przejdź do menu