Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: przedszkolenr4lubliniec@onet.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Konkurs „Zaczarowana choinka”

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

   „Zaczarowana choinka” – to tytuł konkursu plastyczno – technicznego organizowanego po raz kolejny przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu. Do konkursu włączyła się również nasza placówka, którą reprezentowały najstarsze przedszkolaki. Zamysłem tegorocznej pracy konkursowej „Biedronek” było utworzenie ekologicznej choinki. Dzieci skrupulatnie wycinały, malowały, kleiły, rysowały, tworząc pomysłowe ozdoby. Tym razem na naszej choince dominowały gwiazdki oraz aniołki, niosące bożonarodzeniowe życzenia.

Życzymy wszystkim Radosnych Świąt pełnych: wiary, miłości, dobroci, szacunku, pogody ducha, radości, zdrowia, przyjaźni, spokoju i życzliwości!

 

Przejdź do treści Przejdź do menu