Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

STEBLUSIOWE „BIEDRONKI” W SZKOLE MUZYCZNEJ

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Dzisiaj, tj. 7 czerwca, najstarsze przedszkolaki uczestniczyły w koncercie przygotowanym przez nauczycieli i uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Janiny Garści w Lublińcu.
Piękne stroje uczniów, sceneria auli, a przede wszystkim cudowna, muzyczna atmosfera przeniosły zebranych do krainy bajek. Byli między innymi bohaterowie bajki „Kot w butach” i inne bajkowe postacie. Uczniowie klasy fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli, trąbki, gitary, perkusji, akordeonu i fletu zachwycali widownię swoimi talentem i umiejętnością gry na instrumentach, a także uzdolnieniami wokalnymi i tanecznymi. Widownia była zachwycona, nagradzała wykonawców gromkimi brawami! Kto wie, może koncert ten rozbudził w najmłodszych zamiłowanie do muzyki, może część z nich już za kilka miesięcy, z wielką radością i pasją przekroczy próg tej szkoły.

SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DYREKCJI ORAZ GRONU PEDAGOGICZNEMU PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA IM. J. GARŚCI W LUBLIŃCU ZA WKŁAD I ZAANGAŻOWANIE W PRZYGOTOWANIE TAK PIĘKNEGO KONCERTU!

 

Przejdź do treści Przejdź do menu