Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

„BIEDRONKI” NA JUBILEUSZOWYM KOROWODZIE

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Dnia 10 czerwca na Stadionie Miejskim, „Biedronki” z naszego przedszkola uczestniczyły w Jubileuszowym korowodzie dzieci i młodzieży z okazji 750-lecia Miasta Lublińca. „Stebluś” oraz najstarsze przedszkolaki prezentowały się wyjątkowo oryginalnie, ponieważ stroje całej grupy nawiązywały do logo obchodów Jubileuszu Miasta. Pomimo niezbyt sprzyjającej aury, uczestnicy korowodu opuszczali stadion z zadowolonymi, uśmiechniętymi twarzami.
Dziękujemy za możliwość udziału w tak ważnym i wyjątkowym wydarzeniu. To ogromne przedsięwzięcie na pewno przyczyniło się do wzmocnienia międzypokoleniowej więzi i poczucia przynależności najmłodszych do naszego miasta.

 

Przejdź do treści Przejdź do menu