Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW PRZEDSZKOLA

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

W środę 15 czerwca odbyła się w „Steblusiu” uroczystość Pożegnania Absolwentów Przedszkola połączona z Dniem Rodziny. Emocji i radości było mnóstwo! Spotkanie przebiegało w dwóch etapach – była część artystyczna i warsztatowa. Podczas tej pierwszej, dzieci dziękowały za czas spędzony w przedszkolu i prezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie, a następnie z rąk Pani Dyrektor i zaproszonych gości otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Część warsztatowa przebiegała w nurcie pedagogiki froeblowskiej. Dzieci wraz z rodzicami tworzyły z darów Froebla niepowtarzalne portrety swoich rodzin oraz dekorowały drewniane serduszka, tworząc z nich pamiątkowe zawieszki.
Miłą niespodzianką był występ 6-letniej skrzypaczki – Zosi, a także piękny, „Biedronkowy” tort. Pożegnanie najstarszych przedszkolaków to zawsze niezwykły i niezapomniany czas. Kończą się bowiem wspólne zabawy, spotkania i wspólna praca. Dzieci z zagubionych i nieśmiałych maluszków stają się samodzielnymi, odważnymi, ciekawymi świata starszakami.
Kochani Absolwenci! Dziękujemy za Wasz uśmiech i radość, za spontaniczność i zaufanie,za to, że przez tych kilka lat mogliśmy być razem! Życzymy Wam samych sukcesów na kolejnym etapie edukacji! W naszych sercach i w naszej pamięci zostaniecie na zawsze! Powodzenia!
Drodzy Rodzice! Gratulujemy Wam tak wspaniałych dzieci! Dziękujemy za miłą, owocną współpracę! Niech nadchodzący czas wakacji będzie dla Państwa i najbliższych czasem dobrego wypoczynku!

Przejdź do treści Przejdź do menu