Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

DO ZOBACZENIA „BIEDRONKI” !

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Czerwiec jest jednym z najweselszych i najbardziej wyczekiwanych miesięcy w roku dla przedszkolaków i uczniów. Wszyscy z niecierpliwością czekają na upragnione wakacje, na zasłużony wypoczynek. Czerwiec to także miesiąc pożegnania Absolwentów Przedszkola, ponieważ niebawem wkroczą na ścieżkę nowych, edukacyjnych wyzwań. Żal się rozstawać, ale cóż, taka kolej rzeczy…
Może rozstanie będzie dla niektórych trochę bolesne, ale zawsze z radością będziemy wracać pamięcią do Was Kochane Dzieci i do Waszych Wspaniałych Rodziców!
DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO!
Wam Drodzy Absolwenci, za Waszą obecność, dobre słowo, uśmiech, niezgłębioną radość! Wam Kochani Rodzice za wsparcie w każdej sytuacji, zrozumienie, dobro oraz wielką bezinteresowność! Nie sposób wyliczyć przy tej okazji wszystkich gestów życzliwości, ale z całego serca Wszystkim Dziękujemy! To dzięki Wam osładzany był niejednokrotnie pobyt przedszkolaków w „Steblusiu” oraz dzięki Wam rosną śliczne kwiaty w donicach i na „Steblusiowych” rabatach. Z Waszej inicjatywy, drodzy Rodzice, został zasadzony również wyjątkowy, ekologiczny prezent – drzewko Katalpa, przy którym została dyskretnie schowana pamiątkowa butelka z imionami tegorocznych Absolwentów Przedszkola. Chociaż niektórzy wrzucają butelki z różnymi przesłaniami do morza, to jednak Wasza pozostanie w naszym ogródku do czasu, kiedy za ładnych parę lat, po raz kolejny się spotkamy. Wówczas uroczyście odczytamy Wasze imiona przy pamiątkowym drzewku i będziemy wspólnie wspominać piękne, dobre czasy. Chociaż minęły już bezpowrotnie, to zdecydowanie pozostaną w sercach wielu na zawsze. Zatem, nie mówimy – Żegnajcie!
MÓWIMY – DO ZOBACZENIA! 🙂

Przejdź do treści Przejdź do menu