Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Kolorowy dzień w Steblusiu

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Kilka dni temu, Steblusiowe Przedszkolaki wzięły udział w niezwykłych zajęciach plastycznych na świeżym powietrzu. Dzieci doskonaliły swoje umiejętności plastyczne podczas malowania farbami na folii stretch, umieszczonej między drzewami ogrodu przedszkolnego. Zajęcia w plenerze dostarczyły wszystkim wielu pozytywnych emocji i sprawiły, że rozkwitła dziecięca kreatywność. Efekty pracy małych artystów czyli przepiękne obrazy, zmieniły teren przedszkola w jedno wielkie dzieło sztuki.
Serdecznie dziękujemy Panu Andrzejowi Szymaniakowi, właścicielowi firmy Fachman za podarowanie kolorowych farb. Przedszkolaki były zachwycone! 🖌🎨 🤩
Dziękujemy! 💖

Przejdź do treści Przejdź do menu