Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Certyfikat „Froeblowska Grupa”

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Przedszkole Miejskie nr 4 „Stebluś” od 2015 roku realizuje Innowację Edukacyjną opierającą się na koncepcji pedagogicznej „Dar Zabawy” Friedricha Froebla.
Głównymi założeniami freblowskiej pedagogiki jest poznawanie przez dziecko otaczającego świata podczas zabawy, praktycznego działania, poprzez aktywności manipulacyjne, twórcze, konstrukcyjne i badawcze.
W ubiegłym roku szkolnym w ramach realizacji innowacji, najstarsza grupa przedszkolna starała się o uzyskanie certyfikatu „Freblowska Grupa”. Udało się! 1 września 2022r. zdobyliśmy kolejny certyfikat Freblowskiej Grupy. Twórczość i zaangażowanie „Biedronek” została doceniona.

Jesteśmy z Was bardzo dumni! Serdecznie gratulujemy!

Przejdź do treści Przejdź do menu