Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Międzynarodowy Dzień Kropki w Steblusiu

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

15 września przypadał Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia w Steblusiu odbyło się wiele ciekawych zajęć, które miały na celu pobudzanie dziecięcej wyobraźni i uświadomienie przedszkolakom, że każdy z nich ma jakiś talent. Dzieci poznały treść książki pt. ,,The Dot” autorstwa Peter Reynolds, opowiadającej historię małej dziewczynki – Vashti, która dzięki małej kropce, oraz wsparciu nauczycielki zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości.
Nasze Steblusiaki, tak jak bohaterka książki, mogły spełnić się twórczo i wykonać pracę plastyczną inspirowaną wyobraźnią.
Międzynarodowy Dzień Kropki ma ważne przesłanie nie tylko dla dzieci, ale również dorosłych – ma zachęcać do odkrywania swoich talentów i dodawać odwagi w pokazywaniu ich światu. Bądźmy kreatywni!

 

Przejdź do treści Przejdź do menu