Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Dzień Przedszkolaka w Steblusiu

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka rozpoczęliśmy od uroczystości pasowania dzieci, które w tym roku szkolnym po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola. Dzieci w obecności Pani dyrektor oraz Steblusia śpiewały piosenki, recytowały wierszyk oraz z łatwością pokonywały tor przeszkód. Wykonując zadania udowodniły, że mogą być pasowane na prawdziwych przedszkolaków. Następnie na wszystkich czekały niespodzianki: ciekawe konkursy, zabawy z gazetami i balonami oraz tańce w rytmie disco. Uwieńczeniem tego atrakcyjnego dnia były owocowo-czekoladowe szaszłyki, które z wafelkami smakowały wybornie.
Wszystkim Steblusiowym Przedszkolakom życzymy samych słonecznych dni!
Niechaj każda godzina spędzona w naszym przedszkolu będzie dla Was wspaniałą przygodą! 🙂

 

Przejdź do treści Przejdź do menu