Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Spotkanie z weterynarzem w grupie „Biedronek”

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Dnia 6 października do naszego przedszkola zawitał wyjątkowy gość – Pan doktor weterynarii Łukasz Łebek, który zapoznał „Biedronki” ze swoim zawodem oraz pokazał narzędzia jakimi posługuje się w swojej pracy tj. stetoskop, termometr, strzykawki. Dzieci dowiedziały się jak dbać o zwierzęta i je pielęgnować. Steblusiowe przedszkolaki poznały również zasady postępowania w kontakcie ze zwierzętami, aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji. „Biedronki” aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, zadając gościowi pytania dotyczące zwierząt i pracy weterynarza oraz dzieląc się swoim doświadczeniami. To było bardzo ciekawe spotkanie, obfitujące w dużą dawkę wiedzy.

 

Przejdź do treści Przejdź do menu