Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Wizyta policjantów w Steblusiu

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

11 października w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami z Komisariatu Policji w Lublińcu. Celem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Policjanci przypomnieli podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Wytłumaczyli również jak należy zachować się w kontaktach z nieznajomym, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości.
Serdecznie dziękujemy za bardzo ciekawe i pouczające spotkanie, które na długo pozostanie w pamięci naszych Steblusiowych Przedszkolaków.

 

Przejdź do treści Przejdź do menu