Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

PRZEDSZKOLNA WIGILIA

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Dnia 16 grudnia świętowaliśmy w naszym przedszkolu Wigilię Świąt Bożego Narodzenia. Ten wyjątkowy dzień w roku, chociaż grudniowy, to bez wątpienia rozpala żarem dobroci serca wszystkich pokoleń, czyniąc je bardziej wrażliwymi, troskliwymi i chętnymi do bezinteresownej pomocy. Wzrusza i tworzy niepowtarzalną atmosferę. To także czas okazywania sobie miłych uczuć oraz budowania przyjaznych, serdecznych relacji.

Uroczysta wieczerza wigilijna rozpoczęła się złożeniem życzeń, a następnie spożywaniem wigilijnych potraw, między innymi takich jak: barszcz z uszkami, ryba, kapusta czy makówki. Wigilijne menu smakowało wyśmienicie! Zwieńczeniem świątecznego biesiadowania było wspólne, radosne kolędowanie i rozmowy przy wigilijnym stole. 🙂

 

Przejdź do treści Przejdź do menu