Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Wizyta przedszkolaków w „Klubie Seniora” w Lublińcu

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

W środowe przedpołudnie, 14 grudnia, przedstawiciele z grup „Misiaki” i „Słoneczka” odwiedzili Dom Dziennego Pobytu „Klub Seniora”. Steblusiowe przedszkolaki zaprezentowały seniorom taniec z lampionami, który wykonały do nastrojowego utworu „Noel” oraz zaśpiewały kolędy i pastorałki. A także wręczyły wszystkim świąteczne kartki z życzeniami, przygotowane wcześniej w przedszkolu. Następnie przedszkolaki wraz z pensjonariuszami uczestniczyli w warsztatach plastycznych, w czasie których ozdabiali tekturowe bombki. To było bardzo miłe spotkanie, pełne wzruszeń, a uśmiech na twarzach seniorów był dla nas najlepszym podziękowaniem.

 

Przejdź do treści Przejdź do menu