Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Świąteczne spotkania z rodzicami w STEBLUSIU

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Święta tuż, tuż… Nadchodzi niezwykły czas radości – Boże Narodzenie. W świątecznym nastroju, w atmosferze wyciszenia i radości, przy zapalonych świecach i zapachu igliwia, odbyły się w naszym przedszkolu spotkania świąteczne z Rodzicami. Świętowanie rozpoczęła grupa „Jeżyków” warsztatami muzyczno-plastycznymi, a następnie kolejne grupy: „Biedronki”, „Słoneczka”, „Misiaki” i „Robaczki”. Przepiękne występy dostarczyły zebranym niemałych wrażeń. Dzieciaki swoim talentem aktorskim nie tylko urzekły serca gości, ale przede wszystkim ukazały sens nadchodzących Świąt, tj. zwycięstwo dobra nad złem. Spotkania te były także okazją do spontanicznych rozmów i degustacji różnych smakołyków.
Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom naszych Przedszkolaków za poświęcony czas i pomoc w organizacji tego wielkiego świątecznego przedsięwzięcia!

Życzymy Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Przejdź do treści Przejdź do menu