Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Dzień Babci i Dziadka w Steblusiu

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Styczeń, pomimo zimowego chłodu skrywa wyjątkowo gorące dni, podczas których w sercach najmłodszych, jak i dorosłych robi się niezwykle ciepło. Ten piękny czas to oczywiście święto naszych ukochanych Babć i Dziadków, które w tym roku, najstarsze przedszkolaki – „Biedronki i „Jeżyki” wraz z Babciami i Dziadkami obchodziły 10 i 11 stycznia. Licznie zebrani goście mieli okazję podziwiać małych artystów w inscenizacjach, grze na instrumentach, w śpiewie i w tańcu. Na twarzach wielu, łzy wzruszenia przeplatały się z nieopisaną radością. Występy zakończyły życzenia, hucznie odśpiewane „Sto lat!” oraz wręczenie upominków przygotowanych przez dzieci, a po części artystycznej odbyło się wspólne biesiadowanie. Ten niezwykle uroczysty, wyjątkowy czas pozostanie w naszych sercach na zawsze.

Dziękujemy Wam Kochani za przybycie do naszego przedszkola, za Waszą pomocną dłoń, na którą można zawsze liczyć, za emanujące ciepło, miłość, życzliwość oraz za wielką mądrość życiową, której doświadczamy każdej chwili.
Dziękujemy, że jesteście!

                                                                    „Biedronki” i „Jeżyki” z paniami

 

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości!

 

Przejdź do treści Przejdź do menu