Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

BAL KARNAWAŁOWY W STEBLUSIU – 4 STYCZNIA 2023

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

Karnawał to niezwykle miły czas lubiany przez każdego, zarówno tych najmłodszych, jak i tych w sile wieku. Dominują w nim w bale, barwne korowody, jednym słowem muzyka i świetna zabawa.Tego dnia w „Steblusiu” już od wczesnych godzin porannych było wielkie poruszanie, gdyż do sal wchodziły dzieci przebrane za wróżki, motylki, piratów i wiele innych bajkowych postaci.Gościem specjalnym tegorocznego balu karnawalowego była Pani Iwonka, która inspirowała wszystkich do świetnej zabawy. Bal niestety szybko minął, ale na pewno dostarczył przedszkolakom niezapomnianych wrażeń. 🙂

 

Przejdź do treści Przejdź do menu