Kontakt

tel: 34 3511404, e-mail: 4@przedszkolalubliniec.pl, 42-700 Lubliniec, ul. Wawrzyńca Hajdy 20

Grupa „Robaczków” poznaje zawód kucharki

Opublikowane przez przedszkole4 w dniu

W piątek 20 stycznia gościliśmy w naszej najmłodszej grupie Panią Magdalenę – mamusię Moniki. Dzieci miały okazję poznać zawód kucharki – z wielką ciekawością oglądały strój oraz niezbędne akcesoria wykorzystywane podczas pracy. W trakcie spotkania przedszkolaki dowiedziały się również o właściwościach zdrowotnych owoców i warzyw, w tym o konieczności ich spożywania, miały możliwość rozpoznawania i nazywania wybranych okazów oraz przygotownia pod bacznym okiem gościa, wyśmienitej sałatki owocowej.
Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie za to ciekawe i pouczające spotkanie! 🙂

 

Przejdź do treści Przejdź do menu